9.2.2019, 23:56
ahoj hráči.
prosím jen o malou radu.
když uzavřu někomu jinému město/cestu pak na právě přiložený dílek mohu dát svého např. sedláka a pak ještě další figurku do města Carcassonne k hrabětovi. Nekde jsem četl že mohu jen jednu figurku.
dík.
prosím jen o malou radu.
když uzavřu někomu jinému město/cestu pak na právě přiložený dílek mohu dát svého např. sedláka a pak ještě další figurku do města Carcassonne k hrabětovi. Nekde jsem četl že mohu jen jednu figurku.
dík.
