Skoda ze jsem to nevedel driv.....dekuji Eldenrootovi.... hrady dorazily v poradku.....a nevis kde se tam vzala napelka MEEPLE ON BOARD ? :D
..edit: jo aha ono je to verze 2.0
..edit: jo aha ono je to verze 2.0
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
