5.3.2016, 14:39
pokud bych měl cestu do Německa, bude někdo chtít vzít jedno číslo časopisu? Pro sebe ho budu shánět určitě, tak se ptám rovnou i vás ostatních, protože to vypadá opravdu zajímavě
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
5.3.2016, 14:39
pokud bych měl cestu do Německa, bude někdo chtít vzít jedno číslo časopisu? Pro sebe ho budu shánět určitě, tak se ptám rovnou i vás ostatních, protože to vypadá opravdu zajímavě
5.3.2016, 19:53
jel bych tam ten víkend po tom, co to vyjde (zatím to mam v plánu, ale není to na 100%) - konkrétně v sobotu 19. Vyšlo by to stejně jako cena časopisu, tuším, že jsem koukal asi 4,10 eura.
6.3.2016, 0:39
(5.3.2016, 21:41)Miroslav Váša Napsal(a):(5.3.2016, 19:53)Adam Vondra Napsal(a): jel bych tam ten víkend po tom, co to vyjde (zatím to mam v plánu, ale není to na 100%) - konkrétně v sobotu 19. Vyšlo by to stejně jako cena časopisu, tuším, že jsem koukal asi 4,10 eura.A ty víš, kde se dá v Bundesrepublik sehnat takový časopis? Bývá to ve specialkách, v trafikách, na benzinkách?. Čeká mě cesta do Švýcar, ale je to celou cestu po dálnici, nemám moc času hledat, ale kdybych věděl, že je šance třeba i v obyčejné trafice, podival bych se....
7.3.2016, 10:51
moje němčina sice není žádný zázrak ale na 99% bych ti potrvdil to, co ti napsal strýček google
7.3.2016, 15:16
než pojedu, budu všechny tady na foru informovat a přijímat závazné objednávky
zatím je dost času, přeci jen časopis ještě ani nevyšel ![]() a ano, je to dost, ale...
14.3.2016, 15:09
všem se zatím omlouvám - tento víkend na 100% do Německa nepojedu a nejspíš (vzhledem k Velikonocům) se tam dostanu až v dubnu. Nebudu tudíž zatím dělat hromadnou objednávku, ale počkám, jak to nakonec bude.
Samozřejmě NEŽ pojedu, dám včas (minimálně týden předem vědět) v sekci společné objednávky a vzhledem k tomu, že se chystám přímo do centra Drážďan (trocha kultury a nákupů nebude problém případně zkusit sehnat i jiné, u nás nedostupné věci k naší oblíbené hře - konkrétně mě napadají minirozšíření, družina a podobně.
|
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG | Bumsakalaka | 10 | 1 615 |
1.10.2020, 14:18 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| SPIEL 2020 Nakoniec bude - ale len online - SPIEL.digital | Bumsakalaka | 0 | 393 |
21.5.2020, 22:00 Poslední příspěvek: Bumsakalaka |
|
| Veletrh SPIEL DOCH! in Duisburg 2020 | Chmura | 6 | 1 377 |
29.3.2020, 16:56 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) | Chmura | 16 | 3 006 |
22.1.2020, 23:41 Poslední příspěvek: Chmura |
|