26.4.2016, 19:51
(26.4.2016, 9:34)Chmura Napsal(a):(26.4.2016, 9:30)peťul Napsal(a):(26.4.2016, 9:17)Chmura Napsal(a): No je celkem dobrá otázka co provedou s 6 rozšířením.Řeka je vydaná se základní hrou, a tak si myslím, že by jsme se mohli dočkat překvapení....
Součástí šestého rozšíření je Řeka II. Obsah toto rozšíření bude podle mě u nové edice stejný.
No to asi ano, jen doufám , že město Carcassonne bude jako jedna karta a ne na "náhradní díly".
Proč se vlastně tolik oddaluje zrovna 4. a 7. rozšíření? Katapult je možná divný, ale líbí se mi, že měli odvahu něco takového vůbec vydat. A navíc rozšiřuje hře obzory a (podobně jako Princezna a Drak) se dá použít pro odlehčení, když člověk nemá zrovna náladu na vážnou hru.

Řeka je vydaná se základní hrou, a tak si myslím, že by jsme se mohli dočkat překvapení....
![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)